Formacell

Formacell OÜ on Eesti turundusfirma, mis aitab kinnisvara rahaks teha võimalikult kiiresti. Ettevõte on asutatud 2016. aastal, tegutseb Eestis ja rahvusvaheliselt, sh Soomes. Formacell OÜ tegevus on aktiivne ja kõrgetasemeline, töö toimub kliendiga kokkulepitud tingimustel ja lähtub kliendi huvidest. Kõige tähtsamaks on ettevõtte jaoks pikaajalised kliendisuhted. Kuigi tegemist on uuenimelise ettevõttega, on sel pakkuda juba üle 10 aasta kogemusi ja oskusi kinnisvaraturul.

Eestis müüme ja rendime kinnisvaraobjekte, kortereid, tööruume ja krunte. Teenindame kõiki oma kliente ühtviisi personaalse lähenemisega, ükskõik kas tegemist on erakliendi või suurema ettevõttega. Leiame efektiivselt ostjad ja rentnikud igas suuruses korteritele ja äripindadele, ka kõige suurematele kinnisvaraobjektidele. Peasihiks on leida kinnisvarale uus omanik või üüriline võimalikult kiiresti.

Eesti ettevõtjale või investorile on Formacell OÜ usaldusväärne partner kinnisvaraobjekti ostmisel või rentimisel Helsingi majanduspiirkonnas. Ettevõte tunneb seda kinnisvaraturgu, Soome kinnisvara-alast seadusandlust ja oskab usaldusväärselt korraldada ostu-müügi või rentimise. Kliente teenindatakse eesti, vene ja inglise keeles. Soome Formacell OÜ on usaldusväärne partner korteri või muu objekti ostmisel Eestist. Klienti teenindatakse algusest lõpuni, soomekeelne asjaajamine, esitletakse objekte ja korraldatakse tehing. Eestis kinnitatakse ostmüük alati notari juures, Formacell OÜ muretseb seaduses nõutud ametliku tõlgi.

Formacell OÜ aitab Soome kinnisvarainvestoreid turundades nende omanduses olevaid pindasid Soomes, eesmärgiks leida rentniku- või ostjakandidaat ruumidesse. Formacell OÜ reklaamib kinnisvaraobjekte Eesti ja Soome tähtsaimates kinnisvaralastes Internetiportaalides, ning kasutab ulatuslikult oma rahvusvahelisi kliendisuhteid. Võta lahkelt ühendust telefoni või e-posti teel, korraldame kohtumise ja lepime kokku, kuidas me teid teie projektis saame aidata.

WE ARE AT YOUR SERVICE FOR YOU! /OLEME TEIE TEENISTUSES!